Logo GGUA
Spotkania - Jak trafić? - Historia


Historia GGUASpotkania - z pamiętnika BigTeda

Listopad 2002 roku

Listopadowe spotkanie różniło się trochę od pozostałych. Chyba po raz pierwszy w historii GGUA na spotkaniu były dwie Amigi. Swój sprzęt przyniósł jak zawsze Tadek (BigTed) i wyjątkowo moja skromna osoba (Olo). Moja maszyna pojawiła się w celach "demonstracyjnych". Demonstrowałem mikser audio, który każdy chciał wreszcie zobaczyć, ponieważ premiera tego cudownego, wspaniałego i genialnego w swoim wykonaniu urządzenia trochę się przesunęła. Szkoda tylko, że mojej Amidze jakoś nie spodobała się kafejka, więc ciągłe zwisy nie byly niczym niezwykłym. Co dziwniejsze po powrocie do domu sprzęt działał idealnie (jeżeli nie liczyć spalonego monitora).

1102.jpg (28085 bytes)
Dwie Amigi, jedna z mikserem audio by Olo, druga bez miksera. Olo nie dobracował jeszcze sterowników, więc jego komputer ciągle się wieszał.:)

P.S. Pozdrowienia dla Remigiusza (niech nastanie wreszcie cisza) i jego ulubionych kierowców, z którymi ma ostatnio szczególnie bliskie kontakty.:) Remik nie chcesz go kupić - monitor jest w idealnym stanie, tak samo jak twój HD-ek.:)